Nietypowa gra na szkolenia i imprezy – certyfikacja

Informujemy Państwa, że w naszym szerokim portfolio symulacji dla sektora MŚP, stowarzyszen niekomercyjnych i urzędów publicznych od następnego roku udostępniliśmy grę integracyjną: Komiczne rozgrywki w nieziemskim wariancie zabawy w wyścigi w workach (Roboczy tytuł tej zabawy jest do poprawki – ale wyraża charakter ćwiczenia.)

Ninieszą symulację przeprowadzamy na programach z technik uczenia się, ze współpracy grupowej i na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia z rozwoju osobistego. Najbardziej podobają nam się wyjazdy High5

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach symulacji: zachowania prospołeczne
Miejsce pochodzenia licencji: Belgia
Czas realizacji: jeden dzień
Liczba uczestników: co najmniej 6, maksimum 19.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: pachołek treningowy – sztuk pięć, młotek – sztuk cztery, kosze na śmieci- sztuk pięć, trochę mandarynek, paczka mlecznych zakreslaczy, korkociąg dźwigniowy

REFERENCJE
Emcek Włodzimierz Marszałek, Krzysztof Marszałek spółka cywilna , Przedsiębiorstwo Budowlane „AMBIT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, INTERMEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Lumag spółka z ograniczona odpowiedzialnością, NOBESO Małgorzata, Jerzy Trzęsala Spółka Jawna, Przedsiębiorstwo Usług Leśnych i Transportowych SILVA – LABOR Jan Kubiak, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DORJA-JERCZYŃSKI Sp.j., Gmina Czerwonak, Gmina Łobżenica, Powiat Kępiński, Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sztuki AMABILE, Fundacja Forum Dialogu Między Narodami, Klub Złotego Wieku SM Jelonki, Międzyszkolny Klub Sportowy „MKS MDK” przy Młodzieżowym Domu Kultury im. W. Broniewskiego , Rzymskokatolicka Parafia św. Klemensa, Stowarzyszenie Entuzjastów Zdrowej Kości z Konieczności „Stenko”, Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji i Rozwoju, Stowarzyszenie Samopomocy – Bursa im. Hansa Christiana Kofoeda, Towarzystwo Miłośników Historii, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była też wykorzystywana na studiach podyplomowych „Architektura”

LITERATURA:
Trenerem zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy książki:

 • Globalny kryzys finansowy XXI wieku-Wioletta Nawrot
 • Getting things done, czyli sztuka bezstresowej efektywności-David Allen
 • Public relations w internecie-Tymon Smektała
 • Elementy statystyki matematycznej z przykładami-Przemysław Milczarski, Jarosław
 • Zarządzanie międzyorganizacyjne-Dominika Latusek-Jurczak
 • Kulturowe uwarunkowania zarządzania kapitałem ludzkim-Marta Juchnowicz
 • Współczesne systemy zarządzania. Jakość, bezpieczeństwo, ryzyko-Marek Bugdol, Piotr Jedynak

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Zaniemyśl, pensjonat Orzeł Biały, ulica Koźmiana 55
  Cena programu: 2700 złotych VAT zw. Proponujemy możliwość regulowania ratalnie – jedenaście wpłat.
  W cenie kursu znajduje się obiad. Przystawka: Łosoś na placuszkach ziemniaczanych z kwaśną śmietaną. Zupa: Pikantny bulion rybny z krewetkami i makaronem Wonton. Drugie danie: pieczony filet z halibuta marynowany w gorczycy i tymianku, serwowany z blinami z cukinii i sera Ricotta, w asyście musu jogurtowego. Deser: Sernik ze skórką pomarańczową posypany płatkami migdałowymi i polany sosem truskawkowym.. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.